V Italská restaurace s tradicí Přijďte ochutnat nejen italskou specialitu Pinsa a skvělé těstoviny, ale i speciality mediteránské kuchyně - ryby, mořské plody či masa. Centru Prahy Italská restaurace s tradicí Pinsa Naše skvělá Recept na Pinsu se zrodil již v době starověké římské říše. Díky kombinaci různých druhů mouky je tradiční techikou vytvořeno lehce stravitelné těsto, které je nesrovnatelné v křupavosti i vláčnosti s klasickým těstem. Romana
Náš příběh

Restaurace Torino

Restaurace Torino je italská restaurace na Můstku, pár kroků od Václavského náměstí. Restaurace Torino Vás přivítá ve stylovém interiéru a nabídne Vám široký výběr z jídelního, nápojového a vinného lístku. Z pokrmů zde můžete ochutnat nejen italskou specialitu Pinsa, ale i speciality mediteránské kuchyně - těstoviny, ryby, mořské plody či masa. Vinný lístek nabízí široký výběr evropských vín. Restaurace je plně klimatizovaná a v letních měsících je možnost využít venkovní zahrádku.

Doporučujeme

Ryby a mořské plody

Přijďte ochutnat

Každý měsíc

Speciální nabídka

Slávky na bílém víně
Grilované tygří krevety
Pizza

Pinsa Romana

Recept na Pinsu se zrodil již v době starověké římské říše. Díky kombinaci různých druhů mouky je tradiční techikou vytvořeno lehce stravitelné těsto, které je nesrovnatelné v křupavosti i vláčnosti s klasickým těstem.

Rezervace

Zarezervujte si stůlRistorante Torino
28. Října 11, 110 00 Můstek
+420 257 329 890
Otevírací doba: 11-23hod